| ANDRErock a întrebat:

De unde descarc windows 7 home X64 biti, care il pot instala din calculator, fara sa-l pun pe DVD?

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Nu pot sa iti spun pe situl asta de unde poti sa il descarci, dar pot sa iti spun cum sa il instalezi direct de pe hard. citeste cu atentie aici. http://www.mygarage.ro/......e-hdd.html

1 răspuns:
| AnonimusGate a răspuns:

Nu se poate numa de pe stick sau Dvd I m soory si eu am incercat dar nu merge situ til dau si eu am incercat dar l-am instalat de pe stick FUNDA