| Ovidutzu91 a întrebat:

De unde imi cumpar un BMX second hand (nu okazii sau tocmai.ro). Sunt din tg ocna, jud bacau.

3 răspunsuri:
| Alberto_8291 a răspuns:

Salut eu am un bmx foarte bun si rezistent deoarece este din CrMo, un material din care se fac bmx-uri pentru profesionisti insa te poti da si normal pe ea.Bicicleta mea este noua si daca vrei ti-o pot da cu tot cu garantie si pretul nu este foarte scump 800 ron dar daca vrei putem ajunge si la 750 sau chiar 700.Bmx-ul meu arata si foarte bine adica ma refer ca este in stare impecabila si este cumparat acum 7-8 luni.Bmx-ul este adus din Italia si este facuta de o firma italineasca care face foarte multe tipuri de biciclete.Bmx-ul meu are si o combinatie de culori foarte frumoase(cadrul negru si cauciucuri portocali).Da add la id-ul meu de mess : albertoalbertutzu

Daca dai add la id meu iti voi trimite poze cu ea si un link cu descrierea produsului si cateva randuri despre cum a stat ea la mine si cata grije am avut de ea.Te astept pe mess.

| cristianngen a răspuns:

Am eu un bmx Mongoose Menace
esti interesat? daca da lasa`mi un pm. mersi

| cristianngen a răspuns:

Am eu unul. daca te mai intereseaza il trimit si prin posta. mersi