| SunShine_3102 a întrebat:

De unde inchid si eu laptopul? Deabia l-am cumparat si nu gasesc butonul. Apas in lateral da se deschide un suport cu gol in el si nimic nu se intampla. Va rog repede raspundeti ca daca nu, nu-mi ramane decat sa-l scot din priza sad

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pai ala ce deschizi tu 'suportul' ala este de la CD/DVD-ROM. Ca sa inchizi laptopu', fie dai start - turn off din windows, fie pur si simplu rabati ecranul peste tastatura, si atunci se inchide automat.

| κλάους a răspuns:

Pai il inchizi din Windows de la Start! Laptopul nu e ca Calculatorul, crede-ma, eu am laptop de 2-3 ani. Si asa daca il scoti din priza, o sa trebuiasca sa astepti sa se termine bateria. Deci, du-te la Start (butonul verde, stanga jos de pe desktop) si stinge de acolo.

| DaftPunk a răspuns:

Ori dai la start si turn off...sau inchizi pur si simplu laptopul`. adica inchizi "clapeta" mai pe limba ta.

| DaftPunk a răspuns:

Ori dai la start si turn off...sau inchizi pur si simplu laptopul`. adica inchizi "clapeta" mai pe limba ta.ai inteles?

| SpeciMen a răspuns:

Te duci in start si ii dai inchidere/shut down

| Andreea6031 a răspuns:

Il opresti ca pe un calculator normal, de la start si shut down. Cand il pornesti ai un buton probabil pe fata pe care este tastatura, chiar la baza ecranului. Sper ca te-am ajutat! happy

| JsTX000 a răspuns:

Laptopul se inchide ca un calculator normal apesi pe butonul start din stanga jos, eu am windows 7 si trebuie sa apas shut down. Cat despre acel suport gol... acolo se baga CD-urile