| anonim_4396 a întrebat:

De unde iti dai seama daca unui lant ii merge culoarea sau nu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am inteles, multumesc. Depinde din ce material este făcut. Eu am avut un lantisor si dupa doua purtari eram verde cum zici tu. Poarta l acasa in prima faza...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce? Ce lanț? Ce culoare?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Argintiu lanț de purtat. Accesoriu. La gât

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai și tu ce vrei să știi? Nu prea înțeleg întrebarea ta... daca ii ține culoarea ținând cont ca nu e din argint?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt prea explicita de felul meu. Dar.
Mi-am cumparat un lanț cu 4 lei și nu e prețios. Vreau sa știu daca ma fac verde de el cand o sa il port. Te faci de un lanț care e chilipir cumva ceva culoare și ce aș putea face daca i-ar merge culoarea sau ce e aia. Sper ca ai inteles.

| AlexCristi97 a răspuns:

Da mai multe detalii ca e foarte ambigua intrebarea