| NeverGonnaLetYouDown a întrebat:

De unde-mi pot reincarca online cartela Orange cu cardul? Am incercat pe site-ul lor insa imi tot da "Trebuie sa introduci un numar prepay Orange" de fiecare data cand termin de introdus numarul meu de telefon care e pe Orange...

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa verificam ce se intampla in cazul tau, te rugam sa ne spui numarul de telefon, in privat.
O zi buna,
Orange helper

| JicaContra a răspuns:

Este putin evident ca numarul tau e declarat abonament sau cel putin nu e trecut in baza de date cu numere prepay
in afara de a vorbi la Orange, nu prea vad ce poti face, totusi aplicatia myOrange poti sa incerci, incercarea moarte n'are, dar daca e din baza lor de date atunci nu te ajuta

si cum OrangeHelper ti-a raspuns, poti sa vorbesti aici cu elwinking

| alecsawng01 a răspuns:

Cel mai bine descarca-ti aplicatia, eu aceea o folosesc mereu, my Orange se numeste