| Num3Ascuns a întrebat:

De unde pot descarca drivere pentru calculator gratuit.

3 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

De pe site-urile oficiale ale producatorilor. Atat pot sa-ti raspund! pentru ce intrebare ai pus tu. da mai multe detalii si vei primi si mai mult "suport tehnic". laughing

| Dominicc a răspuns:

Softpedia.com

| misterul1998 a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu de unde si eu nu-s tiu pe unde le-am pus si vreau sa intru intr-un joc pe nume call of duty 4 mod warface 4 si nu pot imi zice ca nu am placa ade sunet driverele scuzatima si directx daca puteti sa mi ziceti si mi-e de unde i-au directx mersi anticipat