| anna33 a întrebat:

De unde pot descarca un photoshop bun, complet, nu trial!

Răspuns Câştigător
| Annim a răspuns:

-_- cind o sa va invatati odata fetelor ca : Photoshop nu este expresie pentru a denumi o aplicatie de editat poze dar este propria aplicatie A.d.o.b.e P.h.o.t.o.s.h.o.p CS (3, 4,5 si ultima versiune 6) Descarca versiunea CS 5 de aici (pentru ca la ea ve-i gasi si serial mai rapid ) :http://www.adobe.com/support/downloads/detail.jsp?ftpID=5067 Photoshop-ul in general este editor profesional nu vei intelege foarte usor in el La urma urmei poti incerca si P I C A S A : http://picasa.google.com/ este o utilitate in crearea albumelor personale, sau slide-uri simpatice, are si niste utilitati bazice pentru editarea pozelor (nu e nevoie de key) GOOD LUCK

2 răspunsuri:
| Alina09 a răspuns:

Nu cred ca poti sa il descarci pe tot complet, pe net e doar trial-ul. eventual sa il cumperi

| mamaareto a răspuns:

Frate am descarcat picasa....defapt am dat sa se descarce si am ajuns la 97% si dupa nu s-a mai descarcat a ramas pur si simplu blocat ce are?