| Alexandra_6314 a întrebat:

De unde pot downloada un anti virus free? sau spuneti-mi macar ce antivirus considerati ca e bun.

Răspuns Câştigător
| D9THC a răspuns:

Avira Free

http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus

eu il folosesc de mai bine de un an si e f bun

13 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Avast!

| ROB3RT89 a răspuns:

Http://www.kaspersky.ro/kis_latest_versions ai trialu de 30 de zile dupa care i stergi cheia din regstri sil activezi iar:)spor

| TommyMiller a răspuns:

Avast este si in limba romana

| SpeciMen a răspuns:

ESET Smart Security 4. in 2 ani nici macar un virus nu am luat happy

| me4ever98 a răspuns:

Norton e cel mai bun...il folosesc si eu de vreun an si ceva.ca sa-l downlandezi trebuie sa scrii pe google norton antivirus free.alegi una dintre variantele care iti plac de acolo. sper ca te-am ajutat

| AnneMarriie a răspuns:

Eset Nod32
http://www.eset.ro/download/index.php
e cel mai bun antivirus!

| Ishq333 a răspuns:

Eu folosesc Avast Antivirus 4.8. Pana acum nu am avut nici un virus.Dar odata la o luna trebuie reinstalat deoarece expira.Dar il downloadezi din nou gratis si se pune pe treaba imediat.deci ...eu recomand AVAST! 4.8 ANTIVIRUS.

| VaDauLaMure a răspuns:

Prietene iti dau eu un sitte cu toate antivirusurile existente pe lume dar iti recomand avg, avira sau avast plz iti dau si sittul dar da-mi funa mersi mult
http://www.filehippo.com/software/antimalware/antivirus
hai ok aici is toate antivirusurile din Romania si din alte tari si super bune incearcale pe cele recomandate plz
FUNDA!
!:((

| MARRY05 a răspuns:

Http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free
eu asta il folosesc:D sper sa te ajute:D

| vescan7340 a răspuns:

Poti sa scrii pe google avast download

| kiba a răspuns:

Un antivirus care nu mi-a facut nici o problema; si mi-a placut cum lucreaza este Kaspersky; am avut avira am avut troieni cu el; am avut not32. erori si alte cacaturi; si avastul nu imi vedea cam 200 de virusi in fine daca iti iei licentiat se merita Kaspersky; asa il consider eu : prima oara bitdefender apoi Kaspersky apoi restul care nu ma intereseaza big grin

| bombo_2182 a răspuns:

Avira,avg,eset 32