| mihaita1 a întrebat:

De unde pot lua hack pentru conquiztador?

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Oare de ce cu totii ne dorim sa inselam si sa nu ne insusim propriile alegeri?
Nu exista hack pentru conquiztador.

| vladutcristian24 a răspuns (pentru Rayyy):

Esti tu prost si nu sti ca exista ca eu am hack si merge perfect

| cici a răspuns:

Mihaita vezi ca in poza o sa apara mama mea dar ma numesc vlad copilul mamei din poza si iti spun hackul scrii asa conquiztador hacked

| Dragotta a răspuns:

Scuze dar nu exista asa ceva nu poti face asta decat daa esti hacker si intri in baza lor de date.Iti schimbi ce vrei la contul tau>hee hee Funda.SI noroc la joc crede-ma este mai distractiv fara hack

| anonymos16 a răspuns:

Ati dau eu hack facut de minewinking id smecier@ymail.com