| barbieA a întrebat:

De unde pot scoate si eu jocul mortal kombat sau ceva asemanator? de pe tor.rent daca se poate, si daca l-ati scos si voi nu imi spune-ti la plesneala ca asa pot cauta si eu! multumesc

Răspuns Câştigător
| PяInCєSs a răspuns:

E da pe naiba, l-am scos dar nu merge happy l-ai dat ca sa te afli in treaba.

4 răspunsuri:
| PяInCєSs a răspuns (pentru ComaniciIonut):

E bun sigur? big grin sa il scot si eu rolling on the floor

| ComaniciIonut a răspuns (pentru PяInCєSs):

Da laughing

| PяInCєSs a răspuns (pentru ComaniciIonut):

E da pe naiba, l-am scos dar nu merge happy l-ai dat ca sa te afli in treaba.

| barbieA explică:

Va multumesc pentru nimic, insa am zis macar sa dau fundita ca v-ati tocit manutele sa scrieti aici.