| Skeletor a întrebat:

Deadpool sau Wolverine?

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Wolverine. E mai sanatos (din toate punctele de vedere) decat Deadpool.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,Deadpool este jucat de Scott Adkins actorul din filmele Undisputed se spune ca este cel mai complet luptator ce pot spune urmareste Undisputed(in caz ca nu ai vazut) si iti dai seama! Bafta!

| Yandel a răspuns (pentru anonim_4396):

Deadpool e jucat de Ryan Reynolds.

Deadpool e bun, are multe abilitati, stie sa lupte, dar n-are farmecul lui Wolverine happy

| BlackRaven45 a răspuns:

Ambii sunt printre preferatii mei dar daca as fi pusa s-a aleg l-as alege pe Wolverine. Este mult mai serios decat Deapool. Deapool nu i-a nimic in serios... Dar chiar as vrea s-a vad o lupta intre cei 2. big grin

| blueorange1302 a răspuns:

Daca priveste o lupta Deadpool ar castiga (healing factor mai puternic plus faptul ca Death il "cam place"). In rest tot pe el l-as alege pentru ca are umorul ala retard care ii lipseste lui Wolverine.

| Danny_Danny_1995_JQxZ a răspuns:

Deadpool fiindca are puteri de regenerare

| Stiubei_Raresh_1992 a răspuns (pentru Danny_Danny_1995_JQxZ):

Si eu tin cu deadpool, dar sa stii ca si wolverine are acelasi factor de regenerare
ca si deadpool