| TesTing a întrebat:

Dece imi merge sacadat pc-ul? si mi se tot blocheaza? iar si la jocuri imi merge cu lag cum sa il fac sa nu mai mearga in felu asta? Va rog frumos spuneti-mi! Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti schimbi windowsu-l o sa iti mearga bine la inceput dar dupa o sa mearga iar slab..incearca sa lasi memorie cat mai libera, desktopul cat mai liber si incearca sa iti iei o placa video mai buna daca nu e buna adauga ram sa-l faci de 4 gb si procesorul iti recomand minim 3 gh. funda>?

5 răspunsuri:
| rolfenstein a răspuns:

Probabil ai niste componente slabute de iti sacadeaza.ai putea sa ti upgradezi pc ul:o placa video buna, rami etc.

| AnonimNeamt a răspuns:

Schimba-ti windowsu ..si o sati mearga crede-ma eu asa am facut si acum mergewinking

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru TesTing):

Daca iti schimbi windowsu-l o sa iti mearga bine la inceput dar dupa o sa mearga iar slab..incearca sa lasi memorie cat mai libera, desktopul cat mai liber si incearca sa iti iei o placa video mai buna daca nu e buna adauga ram sa-l faci de 4 gb si procesorul iti recomand minim 3 gh. funda>?

Răspuns utilizator avertizat