| asdaf a întrebat:

Deci, am dat conamda de la pcgarage.
mi-a venit mesajul de confirmare(ca a fost dat catre fan courier), asta a fost vineri.
vineri si sambata am stat TOT timpul cu urechea pe telefon, azi cand am verificat contul de pe site, ce credeti ca imi apare?
:"ultimul statut al comenzii: nu raspunde la telefon la ora 16:26"
Pai cum pana mea sa nu raspund la tel cand eu am stat tot timpul cu telefonul langamine?!?!?!
maine voi suna la pcgarage sa lamuresc situatia

mai pot primii comanda?, produsul comandat de mine nu a fost trimis la Bucuresti, se afla la curierul din orasul apropiat de mine, eu stand la tara.

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Fan curierul nu livrează duminica, vei primi coletul mâine în jurul prânzului.

| M1hai a răspuns:

Vine sigur

| emilitalia a răspuns:

Teoretic trebuie sa o primesti deoarece firma respectiva are un contract cu fan-courier-ul respectiv si nu cred ca vrea sa piarda niste bani. Ia legatura cu ei si explica totul, dar asta sa o faci in termenii si tonul necesar pentru a primii ceea ce ai comandat fara sa te puna la plata suplimentara(nu te certa cu ei). Baftaaaaa.

| littlelogo a răspuns:

Introdu codul voucher-ului PC Garage F7VWWNVD
inainte de finalizarea oricarei comenzi pe www.pcgarage.ro
si obtii imediat o reudcere la produsele din cosul de cumparaturi. ~Voucherul nu expira deci il poti nota pentru a-l avea la indemana la urmatoarea comanda. Spaer sa te ajute :) Bafta la cumparaturi

| asdaf explică:

Am rezolvat-o pana la urma, nu a trebuit sa sun eu, curierul a luat legatura cu mine din nou azi happy
multumesc tuturor pentru raspunsuri.

| mihaelapestrita a răspuns:

Mai bine faceai comanda de aici http://is.gd/hpcNnH si pana acum aveai deja produsul acasa.