| beea22 a întrebat:

Deci am o mare intrebarelaughingeu am abonament pe Vodafone de 20 de eurohappysi am din 13 octombrie pana pe 13 noiembrie si astazi suntem in 23 octombrie si pe 20 parca aveam deja cost suplimentar 3, 70 euro cost suplimentar si eu vorbisem intr-adevar pe Orange destul de mult si prin mesaje...am zis asta e (e prima oara cu abonament)M-am cam speriatlaughingSi azi dimineata ma trezesc eu cu bonusuri peste bonusuri si 0.00 cost suplimentar.M-am bucurat intr-un fellaughingdar nu stiam ce am facut. Factura nu era cum sa fie pentru ca ajunge doar pe 13 noiembrie.Si nu stiu. Daca eu mai vorbesc o sa adauge la acei 3 euro? Daca da nici nu mai sun pe nimenilaughingNu inteleg cum merge chestia asta va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| annabountii99 a răspuns:

Eu nu prea te pot ajuta ca nu sunt pe Vodafone dar cauta informatii pe www.vodafone.ro la abonamentul de 20 euro. funitaa?