| yothebesdinparcare22 a întrebat:

Deci de cateva zile incerc sa bag clockworkmod recovery pe telefonul meu Samsung galaxy mini gt-s5570i si nu merge am vazut un tutorial cum se face si nu se conecteaza in modul odin va rog frumos ajutati-ma neaparat pentru ca vreau sa bag modul Cyanogen Mod! funda!

Răspuns Câştigător
| Jijell a răspuns:

Vezi sa nu cumva sa ai butoanele de volum defecte.

Este obligatoriu ca telefonul sa intre in download mode (Odin mode) ca sa poti sa pui un soft personalizat.

In download mode se intra de obicei prin scoaterea bateriei si reconectarea acesteia, apoi trebuie sa tii apasat pe butonul de dat volumul mai incet, power si home, toate in acelasi timp.

| yothebesdinparcare22 explică (pentru Jijell):

Am reusit sa intru in download mode dar cand intru sa pun clockworkmod recovery prin odin imi zice ca nu este conectat.

| yothebesdinparcare22 explică (pentru Jijell):

Id meu : love.chris49 si vorbim mai multe

| Jijell a răspuns (pentru yothebesdinparcare22):

Asigura-te ca ai instalat Samsung Mobile USB Drivers pe calculator.