| anonim_4396 a întrebat:

Deci noaptea trecuta am avut in vis in care eram pe afara cu o colega de la mine din clasa. Ea schiopata asa ca eu am ajutat-o sa ajunga cu bine acasa. Momentul ciudat este ca inainte sa ajungem la usa, am observat ca ne tineam de mana ca doi iubiti. Visul s-a terminat. Interesant este ca noi doi nu prea ne intelegem deoarece ea este mai fitoasa. Ce poate sa insemne acest vis?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ori asa a vrut creierul tau sa faca povestea ori poate in viitor veti fi destinati unul pentru celalalt. Cred mai mult in prima varianta.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te gandesti prea mult la aceea persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu aseara am visat o cană, o râmă si un inel de chei. Ce poate sa insemne acest vis?

| AlexBpm a răspuns:

Probabil te gandesti prea mult la acea persoana. Incearca sa fi mai relaxata si sa nu te mai gandesti. In vise uneori se intampla sa visam lucruri pe care le dorim sau lucruri neimplinite. Ce ai visat tu e ceva normal si nu trebuie sa te ingrijorezi

| anonim_4396 explică (pentru AlexBpm):

Nu m-am gandit la ea de mult.

| AlexBpm a răspuns (pentru anonim_4396):

E de ajuns si un minut sau ceva mai special ca sa iti faca subconstientul sa iti formeze o poveste in vis