| OtraGheaLa a întrebat:

Deci nu stiu ce sa fac....Am gasit un job unde trebuie sa stau la persoana aceea sa am grija de animale, pasari sa fiu gospodarul familiei. Distanta dintre locatia mea si locul de munca este de 120km. Sa las familia si prietenii si sa ma duc acolo la acel loc de munca? As dori niste sfaturi.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai fi singurul care isi sacrifica familia pentru un loc de munca... insa numai tu poti hotara daca financiar, merita efortul

| alina2k18 a răspuns:

Cati bani iti da?

| nda a răspuns:

Depinde de cati bani primesti. Dar, fiind in Romania, nu cred ca primesti prea multi. Deci nu prea merita.

| Malia00 a răspuns:

Nu distanta ar fi problema, ci seriozitatea oamenilor

| Gabryel_Maryan_1995 a răspuns:

Daca dai funda te ajut