| nonny50 a întrebat:

Deci pe emag.ro transportul este gratiut oriunde in tara? thinking

Răspuns Câştigător
| cinnamon a răspuns:

Se pare ca da. "In ianuarie 2011, eMAG plateste integral transportul, asigurarea produselor si kilometri suplimentari. Orice comanda, indiferent de valoarea sau cantitatea produselor, va fi livrata gratuit la orice adresa din Romania."

2 răspunsuri:
| Ciprian_5075 a răspuns:

Salut.

Da transportul este gratuit oriunde. Am comandat si eu ceva si mi-a venit in 2 zile si precizez ca nu stau intr-un oras marewinking
Am fost foarte multumit de transport si produs.

| Sas a răspuns:

Incepand de anul acesta da este gratiut oriunde