| InOmniaParatus a întrebat:

Deci please Help! am rulat programul CHKDSK Utility, dupa ce scria pe internet, si inca nu so facut 59 percente si nu mai urca.Se poate sa se fi blocat? cum opresc CHKDSK Utility?

3 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

Dai restart la calculator. Doh.

| InOmniaParatus explică:

OMG! calculaorul meo tocmai so restartat singur si programul o inceput de la INCEPUT, ce i fac macar sa se opreasca? si ca il duc la cineva care stie
PLEASE! Help meeeeee!cryingsad

| InOmniaParatus explică:

I-as da restart numai ca incepe de la inceput programul CHKDSK Utility.nu stiu cum sa-l opresc, l-a am stis si cand l-am aprns iar o inceput CHKDSK Utility.nu stiu ce sa fac.please help! jur daca ma ajuti primul iti dau FUNDA, numai ajutati-ma.