| grigor3 a întrebat:

Deci sa incep este o adevarata poveste de bataie,nici la wrestling nu vedeti asa ceva, la inceput m-am intalnit cu 2 un bulangiu,a pornit conflictul, am vorbit putin,ne-am facut un promo ca in wwe,apoi eu ii dau o palma,el sare la bataie,ma ajuta un prieten, dar ii da 2 pumni si aluia, apoi vin eu ii dau cu scaunul in cap, pica pe jos apoi pe strada ne-am alergat si ne-am carat pumni eram 2 vs 1, dar adversarul meu era mult mai facut ca mine,intr-un final noi l-am batut,dar greu, am alergat mult dupa el amandoi, api i-am carat la pumni, i-am dat si cu piatra,l-am lasat pe jos plin de sange, bineinteles si eu m-am ales cu nasul spart si prietenul meu cu ochii umflati! vi se pare o adevarata poveste de bataie?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mmmdaaa!
Cam asa se petrec lucrurile. Totdeauna a inceput celalalt, care a dat inapoi.
Dupa care suna ceasul desteptator.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mi se pare jalnica.

| ALGator a răspuns:

Da, e super.
Mai poți să adaugi: apare mama, ne trage scatoalce și șuturi in fund. Mă duce acasă tras de urechi, îmi ia hainele, mobilul și mă încuie în camera mea. Pedepsit să nu ies o săptămână.

| xXVranceaXx a răspuns:

Mi se pare adevarata, dar foarte puternica bataia...

| muntelezion a răspuns:

Still a better love story than Twilight. laughing))

| Rogerrr a răspuns:

Te-ai uitat la prea multe filme, sau la prea multe episoade de wrestling.