| ClaudiuTicu a întrebat:

Despre yahoo mail! Cum schimb interfata la adresa mea de mail, pentru ca acuma imi apare interfata mov inchis...si nu imi place interfata..si sa vad toate mesajele la email, nu exista si a 2 pagina cand te uiti la masaje email. Eu vreau interfata de la email simpla cu albastru cum aveam inainte! Se poate!? Vreau un raspuns, multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| emi1998 a răspuns:

In coltul din dreapta sus este o rotita.De acolo iti personalizezi interfata.

| emi1998 a răspuns (pentru emi1998):

Ai acolo Teme, Optiuni mail, Optiuni messenger etc.