| BlueBirding a întrebat:

Din Ce Se Face Painea De La Magazin?

Răspuns Câştigător
| ionutz1890 a răspuns:

Coca si faina apa ulei vegetal dextroza sare gluten si inca ceva igrediente mai secrete

| acidelic a răspuns (pentru ionutz1890):

Wtf, vreau si eu franzela d-aia. Eu dupa ce mananc ma ia o moleseala... cred ca tu mergi direct la jogging

5 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Citeste eticheta! Acolo ai toate ingredientele! Daca sunt reale sau nu, asta nu stiu, insa stiu ca pentru acelea cineva si-a luat responsabilitatea ca le va avea in compoziție! Numai bine!

| Alexul99 a răspuns:

Faina si aer laughing zici ca e umflata cu pompa, mai ales acea franzela fara ambalaj. Glumesc, deja te-au lamurit baietii de mai sus.

| acidelic a răspuns:

Faina, apa, faina, apa, drojdie (1%) si din nou faina.

| wololo a răspuns:

Faina, apa, drojdie, ulei vegetal de floarea-soarelui/palmier, dextroza, sare iodata, GLUTEN si posibil otet.