| mihainet a întrebat:

Dintre terminalele Samsung galaxy Nexus si iphone 4 pe care l-ati alege?

10 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Samsung din toate punctele de vedere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hehe eu as alege Iphone 4, nu stii ce aplicatii si ce sunete are la melodii. Poti sa-l scapi de la ultimu etaj din bloc ca no sa aiba nici macar o zgarieturawinking

| DaNuTzZzELUL a răspuns (pentru anonim_4396):

Era o vorba : Daca scapi un Iphone se sparge ecranul, dar daca scapi un telefon gen "caramida" se sparge parcetul. Sincer are un prieten un Iphone si cand l-a scapat odata i s-a spart ecranul si un alt prieten are un Samsung Galaxy S I(altu are S II) care sunt asemanatoare telefonului Samsung Galaxy Nexus si pe care lau scapat pana si pe beton cu ecranul fara folie si nu se vedea nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaNuTzZzELUL):

Sigur..Cum zici tu, nu cred ca te pricepi mai bine la telefoane...

| BountyLoverXD a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa zici prin terminale, dar daca ma intrebi care l-as alege ca telefon, as alege Samsung galaxy Nexus, si acum sunt cam obosita ca sa iti zic de ce big grin

| mihainet explică (pentru BountyLoverXD):

Terminal=aparat=telefon

| WeAreYoung a răspuns:

Samsung, clar! Iphonu-l daca il scap s-a facut muci. Tata are Iphone 4S si l-a scapat pe jos, acum nu ii mai merge butonu ala bine.

| eDidii a răspuns:

Mie imi place mai mult Iphone 4 (am si eu), tati are Samsung galaxy Nexus dar mie nu-mi prea place... daca vrei sa-ti cumperi iphone te sfatuiesc sa alegi culoarea negru(daca il zgarii nu se vede) sau daca vrei poti alege pentru frumusetebig grinbig grinbig grin

| xStephie a răspuns:

Eu as alege Samsung galaxy Nexus; P

| PRomica a răspuns:

Samsung galaxy Nexus