| GGeoGeo a întrebat:

Doresc să cumpăr de pe Emag un scaun Prologic Commander Daddy si e stoc epuizat, îl am salvat in coş si scrie:''stoc epuizat! -nu se mai află în oferta Emag''. Mai am vreo sansă să îl găsesc până în decembrie? Sau cum pot afla?
Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Apare stoc epuizat inainte sa-l salvezi in cos. Tu cum l-ai salvat? Uite aici pe alt site. Si mai ieftin.
https://claumarpescar.ro/scaun-prologic-commander-classic.html

| GGeoGeo explică (pentru darrio2007):

Da, stiu că se găsește pe alte magazine la preț mai ieftin dar am un voucher de 250 lei la eMAG si de altceva nu prea am nevoie

| darrio2007 a răspuns (pentru GGeoGeo):

Acum am inteles.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate nu poti afla, fiindca nimeni nu stie pana nu vine noua marfa, iar in conditiile pandemice actuale acnd tarnsportul intarzia foarte multe, poate dura cateva saptamani sau chiar luni sau pot sa nu-l mai aduca deloc.
Verifica saptamanal pe eMAG si vezi daca s-a refacut stocul si daca au fost aprovizionati cu acel scaun.

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu mai e în ofertă, nu mai ai șanse să-l comanzi de la ei. Dar caută la alte magazine, poate ai baftă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta modelul pe Google