| mmirceapop a întrebat:

Doresc sa cumpar o multifunctionala si oscilez intre HP F2480 si Canon Pixma MP190. Are cineva vreo idee, care ar fi mai buna(raport calitate/pret; refilare; fiabilitate; etc.)? Va multumesc.

2 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Eu am F2280, un refil negru pentu un cartuş mic mă costă 10 lei, un cartuş nou 67 lei, cartuşul XXL costă 98 lei.
Eu sunt mulţumit de ea şi nu o mai schimb până nu se strică de tot, o am de ceva vreme şi nu am avut probleme.
După părerea mea HP-urile sunt mai fiabile.

| adryano05 a răspuns:

Tot ce pot sa-ti spun e ca HP-urile au cele mai mari preturi la cerneala.