| ByoEdyy a întrebat:

Doresc un link unde pot afla factura de plata la eneregie electrica. Stiu ca la Romtelecom merge sa afli factura si unde ai sunat. Dar la cei de la CEZ Romania nu am gasit nimic pe saitul lor. Poate nu am cautat bine. De aceea doresc sa aflu link-ul sa ma duca direct la aflarea facturii cu COD CLIENT!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista asa ceva, nici un furnizor de energie electrica pentru consumatori nu afiseaza facturile pe internet. Numai bine!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Factura de electricitate iti vine acasa, prin posta. Gasesti in ea consumul in Kw, in toata casa, pe o anumita perioada. Nu prea poti compara factura la electricitate cu cea de la Romtelecom. Tu, cam ce-ai vrea? Sa-ti apara pe factura cat consum ai la fiecare bec si la fiecare aparat electric din casa? Asa ceva nu se poate decat daca montezi un contor la fiecare consumator. Ceea ce mi se pare cel putin bizar.