| BogdanMicle a întrebat:

Dorescsa imi cumpar un telefon E-Boda Eruption V200 Dual SIM sau Samsung Galaxy s2 care este mai bun?
Dau funda...

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Mult mai bun si la performanta dar si la aspect este Samsung Galaxy S2. Doar ca androidul de pe el este cam vechi, si nu se poate actualiza la versiunile de astazi. Samsung este o firma mult mai cunoscuta decat eboda, si face telefoane mai bune.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici nu cred ca are rost sa compari un telefon de la Samsung cu un eboda.