| ExpertMen a întrebat:

Doua intrebari pentru cei care sunt in reteaua digi si au abonament Optim Nelimitat:
1.Semnalul la internet este bun, adica merge si in afara oraselor?
2.Cum este viteaza la internet?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde de telefon. Pe valea Cernei, in muti (Lugoj-Orsova), eu am avut semnal (Allview V1 Viper) si sotia mea nu (Samsung Galaxy Y Duos s6102). Este stiut faptul ca DIGI, cand n-are releu. trece automat si gratuit pe releul Vodafone. Viteza este buna in primii 5 Gb. daca i-ai depasit te-ai ars. Merge incet dar nu foarte rau.