| 9eMMy3 a întrebat:

Drum Italia (Torino)- Romania (Falticeni(SV))
Trebuie sa plec singur in Romania cu masina pe 22 aprilie.
Pana acum am mers in fiecare an, dar conduceam eu si tatal meu.
Vreau sa va intreb daca aveti ceva sugestii, pentru a nu adormii pe drum? si altele sunt binevenite.
Eu sunt destul de rezistent la somn, dar la un drum asa lung e destul de dificil sa stai treaz... va intreb asta
pentru ca eu sunt cam disperat sa ajung repede acasa... si sa fac cat de putine opriri posibil.
Stiu ca din cauza asta multi au facut accidente si alte lucruri. si ca trebuie sa fii cu capul pe umeri si constient de ce se poate intampla dintr-o prostie ca cea de a adormi la volan.
Trebuie imediat sa ma duc si sa ma intorc cu avionul.

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Adica pui masina in avion, nu? Asa e ok, nu adormi.

| 9eMMy3 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Ar fi tare daca s-ar putea happy