| andreicaia99 a întrebat:

Duminica merg la un biliard si la o pizza cu 3 prieteni! dati-mi niste idei in afara de biliard adica pe la ce ora sa plecam cam cat sa stam etc pentru a face si altceva dupa aceea! funda P.S: si niste idei ce sa facem dupa ce plecam

2 răspunsuri:
| LarisaOana a răspuns:

Ideal ar fi sa faceti ce va taie capul, fara sa aveti ceva planificat. Mergeti si distrati-va fara sa fiti ingrijorati ca vai! la ora x trebuie sa aia.
Totusi, ar fi ok sa inchiriati masa de biliard pentru o ora, timp in care mancati si pizza, iar apoi puteti merge unde vreti voi, doar ca e cam frig afara.

| Kriss96 a răspuns:

E cam ciudat sa intrebi asta pe TPU. De unde sa stim noi ce va place voua sa faceti, unde va lasa parintii, la cat trebuie sa fiti acasa etc?
Numai voi stiti lucrurile astea. Puteti merge la bowling de exemplu. Fiti voi insiva. Nu trebuie sa mergeti unde merg toti sau unde vor altii sa mergeti. Depinde ce va place sa faceti. De exemplu mie si prietenilor mei ne place la cafenea, la pizzerie si la bowling. Nu ne place in parc sau sa ne plimbam prin mall aiurea daca nu avem nimic de cumparat.