| Marius19881 a întrebat:

Dumnezeu nu e animal deci n are picioare,cap, maini dar el cum arata atunci?

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intreaba-l pe Sf. Petru! El stie, fiindca-s apropiati.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cam ca noi, zisera credinciosii ăi dintai.
Adica pe noi ne-a facut niste replici, dupa frumusetea lui.
Doar ca noua ne-a dat darul de-a vorbi, el e dat pă sailent.
Ne-a facut de plictiseala, sa se pise pe noi happy

| alina2k18 a răspuns:

Dracu stie cum arata laughing
OUpswinking laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le Dumnezo no este realo.

Iti vine sa crezi?! Waaaaaw.

| IIIshaneIII a răspuns:

Arata ca un triunghi ca de acolo au plecat iluminații

| Adry05 a răspuns (pentru IIIshaneIII):

rolling on the floor) Drag mi-e sa dau peste raspunsurile tale

Răspuns utilizator avertizat
| Xela90 a răspuns:

Ce intrebare mai pui si tu?! este om ca si noi sau o forma etc...nimeni nu stie ce este sau cum arata...

| iHateLuckyPersons a răspuns:

E la fel ca unicornul din smarald care Noapte prinde viata... Transparent...

| Stellian a răspuns:

Dacă te referi la Dumnezeu Tatăl, Creatorul Universului, El are înfățișarea unui om bătrân, cu chipul curat, cu fața blândă și luminată și cu barbă mare și căruntă... Poftim, ca să vezi cum arată Dumnezeu Creatorul: http://dinimaginatie.blogspot.de/......i-lui.html