Întrebare recomandată | AlexandruPorfir a întrebat:

După afișarea notelor de la EN cum se face înscriere la liceul sportiv, ca pe site-ul lor nu scrie nimic

2 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

NU inteleg de ce o intrebare, cu raspuns EVIDENT e "recomandata"
si NU inteleg de ce in 2 zile nimeni nu a dat un raspuns corect, cu toate ca RASPUNSUL E ABSOLUT **EVIDENT**

bun venit in realitatea reala dude, aici, noi, INCA nu traim NUMAI pe internet, in realitatea reala avem ceva numit... aaaaa... nu o sa crezi, dupa argumentele mele de mai sus, stiu, e
I N C R E D I B I L
asa ceva, fantastic, extraordinar, dar, exista ceva numit... ESTI PREGATIT?!?

TELEFON!

nu, nu smartphone, ci telefon simplu, numarul liceului il gasesti la contact, daca nu este, cauti la inspectorat, nici acolo, atunci dai telefon la informatii telefonice (google it) iar TOATE institutiile publice au numar de telefon care poate fi aflat la informatii... PUNCT

| 66fatals a răspuns:

Ai primit o brosura de la diriginte/a cu toate liceele din oras si mediile lor de admitere?