| YoyoXender a întrebat:

Dupa Buna, ce ii mai spun?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu ce faci e stupid, buna vrei sa vorbim? Cum te numesti? Ce varsta ai? De unde esti? Ce pasiuni ai? Si tu nu raspunzi inchis, de exemplu, tu ce pasiuni ai? Calatorile imi place sa vizitez, tu ce ai vizitat? Nu inchide conversatia nici nu o face un interogatoriu sa fie cv plăcut

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Nu fi disperat, nu trimite doar tu mesaje, trimite o poza cu tine, Cerei parerea sincera, daca te place sa va vedeti si real.simplu

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pa

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te uiți la ea și vezi cu ce mutră, cu ce expresie îți răspunde. Apoi te prezinți. În funcție de locul în care te afli și modalitatea în care v-ați întâlnit, te prezinți dacă nu te cunoaște. Apoi o vorbă de apreciere pentru ea. Ea știe ce faci, sau presupune. Adică, îi faci curte, dorești o apropiere, În funcție de cum te evaluează, te apreciază ea, așa îți va răspunde. Să porți conversație se învață pe viu. Dacă întrebi ce îi mai spun, orice răspuns primit aici nu se potrivește cu situația în care te vei afla.

| anonimg a răspuns:

Daca nici atunci cand vei sti ce sa ii spui dupa "Buna!" nu trebuie sa intri intr-o relatie cu o persoana de sex opus, cu cat mai mult cand nu sti ce sa-i spui.
Adolescentii nu trebuiesc sa intre in relatii de dragoste(prietenie) la varsta lor. Cei mai multi se despart; si nu se despart oricum: ci cat de mult au tinut la inceput unul la altul, atat de mult se vor si ura la despartire si se vor injura mai ceva ca la usa cortului.

| JicaContra a răspuns (pentru anonimg):

Ce spui tu mi se pare gresit din mai multe puncte de vedere:
1. de unde stii tu ca nu vor fi feciriti, manca-iar mama big grin, pana la adanci batraneti
2. cu cat se cearta mai rau, cu atat mai bine, experienta de viata e buna
3. eu nu prea am auzit de certuri la cutite, ci de, despartire cand fiecare se duce la facultate in alt oras

| anonimg a răspuns (pentru JicaContra):

Adolescentii s-au educat sa isi traiasca clipa, distrugandu-si viata.
Tu n-ai idee cata suferinta este in mijlocul lor. Si nu stiu daca exista vreunul in vreo relatie care sa nu sufere din dragoste. Daca ii vezi impreuna de mana pe strada, asta nu inseamna ca se si inteleg bine.

| YoyoXender explică (pentru anonimg):

Deci ca idee sa imi traies viata si pe la 27 de ani sau na 30 sa incep sa caut o fata?

| Ineys a răspuns:

Buna, rau de tot sa moara...

| oglindasultanului a răspuns:

Ii ceri sa faceti ceva impreuna.

| JicaContra a răspuns:

Buna, vrei o guma? big grin

| RxTx a răspuns:

Multe sunt hapsâne acare calice dobitoace ingumurate fandosite maneliste la fel ca si mamele lor care le-a tot arătat prin exemplu peronal că relația cu un bărbat nu este nimic altceva de cât una de sponsorizare ca și când ar fi o afacere!
Și nu ai ce să vorbești cu ele pentru ca nu ai de ce să te legi pentru că ele nu au nimic în cap de cât să tragă fusta mai jos în BMW sau Mercedes!

NU TE SPERIA! NU DISPERA! ESTE EXTRAORDINAR DE GREU SĂ GĂSEȘTI O FEMEIE O FATĂ CARE SĂ NU FIE PROFITOARE!
Pt că așa le învață viața și toate colegele ei prietenele ei care prestează împrieteniri cu arabi contra cost și se închină de pe la 12 ani cu două mâini banului!
Iar părinții lor le încurajează le trinite să aducă și ele un ban acasă pentru că ei nu mai sunt caoabili să ii ofere.
Și in genral tatal un betiv cu r v a r
Mama o o parașută
Ce să aiba în cap fata respectivă dacă nimeni în țara asta nu ii arată că ar putea să câștige ceva prin muncă cinstită ptin cultură.
Și ei ii trebuie bani acum de zmacuri voapseluri unghii false salon de înfrumusețare cosmerică la 13ani machiaje sifisricate la 14 ani buze silicoane la 15 ani.
Dacă li-se oferă vacanțe la munte la mare de cătee moși de 60 ani cu BMW-uri

Iar când vind din cacanțe mamele lor le aplaudă că le-a cumpărar fata lor mașină de spălat
Fata lor de 15 ani le-a pus gresie în baie
Fata lor de 16 ani le-a tras canalizare si apa în casă
Și se dau mari la toată strada cu ce face fata lor care are 15 ani dar acum le-a cumparat si plasma televizor color de 2merri diagonala

Iubitul de 60 ani al fetei lor de 15ani a platit masina sa isi aduca pepenii de la țară

Nu prea ai cum sa concurezi un aceasta lume ne dreaptă!

Ar fi o solutie sa faci trucuri cu carti
Sa fii magician
Sa fii picror
Sa fii grafician
Sa fii artist sa faci ceva mai deosebit.
Sa inveti sa facu glume
Sa faci baloane si felicitari origami
Sa faci ceva mai deosebit

Iti recomand un site de matrimoniale
Teebuie sa bagi ceva bani
Si sa cauti fete din Odesa Ukraina ca astea te vad pe tine cum ii vedea pe americani romancele imediat dupa revolutie

Femeile care sunt acum mamele noastre sareau in bratele tuturor turistilor americani dupa revolutie ca le dadeau un pachet de tigari si un pachet de cafea o ciocolata si o pereche de strampi
Si gata. ulte dintre ele se culcau cu americanul doar pentru o pereche de chiloti tanga
Apoi acele femei au facut copii la randul lor si ce se naste din pisica soareci mananca
Iar acele femei au facut si ele ce au vazut la.mamele lor pe o bucata de salam o bere si paine
Apoi ele au imbatranit
Iar tu acum ai de aface in majoritatea cazurilor cu fetele fetelor fetelor care au sarit in bratele unuia si al altuia si ele in afara de a profita de fraieri nu au avut ce sa invete mai bun nici de la mamele lor nici de la bunicile lor nici de la strabunicile lor pentru ca asa a fost de la Eva care la inselat pe Adam cu Sarpele
Ca era cel mai jmecher bagat din si mincinos din gradina Edenului

Daca si Eva a facut dunastea

Ce te astepti acum de la fucele Evei care au experienta si traditie milenara in a face barbatii de bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ce faci"?