| ionuk1999 a întrebat:

Dupa cum stiti cei care aveti televiziune prin cablu de la RCS&RDS, toamna trecuta s-a modificat grila de programe... Toate bune pana aici, dar au scos si postul meu preferat Viasat History, si m-am gandit ca poate il vor baga la loc in grila pana la urma, dar nu... Stiti cumva daca se poate plati sa ti-l bage inapoi in grila de programe?

1 răspuns:
| ViLLaS a răspuns:

Poti sa-l bagi tu in list prin scanarea de programe eu am 1492 de canale dupa ce mi-am scanat lista de programe http://inromaniasepoate.blogspot.ro/......gital.html mai multe detalii aici;)