| piticuta_8497 a întrebat:

Dupa gara de nord din bucuresti...se afla o autogara de unde se iau microbuze? dau fundita

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Da. daca stai in fata garii la magazinul ala guliver (cu auto servire) cu spatele la magazin, in fata ta o sa fie o strada lunga. mergi pe strada aia pana se bifurca. te duci la dreapta si dupa 50-60 de metri e o intersectie. pana in intersectie pe stanga e statia de microbuze. si acum mai nou e alta statie mai aproape. decat mergi drumul ala lung si unde e bifurca ar trebui tot in dreapta sa fie dar dupa 5-10 metri.nu stiu daca e functionala inca (dar scrie pe un perete statie microbuze)

1 răspuns:
| 0000_5561 a răspuns:

Da langa gara de nord este autogara baldovin pircalabul.