| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a întrebat:

E bun acest pc pentru jocuri?
Intel® Pentium Dual Core E6600 3.06GHz, 4GB DDR3, 500GB, ATI Radeon HD 5570 1GB

5 răspunsuri:
| Raducu1 a răspuns:

OOO.ai un calculator.BOSS.iti merg sigur toate.

| Antaury97 a răspuns:

Da, e super, decamdata poti sa iti iei orice joc vrei cu orice grafica ar avea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se lauda, vrea sa se dea mare laughing normal ca merge procesoarele Intel sunt cele mai bune dar mai ales ca este dual core M/ de 3 GHz, cu asa ram nai treaba 4 bg cu o viteza de 1333 MHz nu stiu de placa video cum este*-) in fond este normal comp si sper sa-ti mearga toate jocurile.

| ynculpatu a răspuns:

Da normal e un pc foarte bun

| pursisimplu21 a răspuns:

Salut! Depinde ce jocuri doresti sa te joci...dar eu cred ca e bun