| Kiki20098 a întrebat:

E buna imprimanta Multifunctional Inkjet color Canon Pixma MG2550s?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, daca ai grija de ea.
Dar pentru uz simplu, personal este scumpa intretinerea (cumpararea cartuselor noi).

| Kiki20098 explică (pentru Bula):

Nu m-ati lamurit

| Bula a răspuns (pentru Kiki20098):

Cumpara-ti una, foloseste-o si numara paginile. La urma, dupa cei 2 ani de garantie, calculeaza cat te-a costat cate o coala tiparita in alb-negru, color (text) si full color.

| gabicoo a răspuns:

Merge.
Dar la ce- ti trebuie imprimanta? Daca vrei sa listezi ceva te duci la un copy center si iesi mult mai ieftin.
Dupa ce ti se goleste cartusul din imprimanta te costa mult sa il schimbi sau sa il umpli la loc.