| grigor3 a întrebat:

E ceva grav daca ai putin de inceput de anxietate la varsta de 21 de ani?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu exista putin sau mult ori ori nu ai.
Anxietatea se trateaza/vindeca cu ajutorul psihologului cat si a unui tratament medicamentos.
Deci nu este nicio rusine mergi la un psiholog bun si acesta va sti sa te indrume corect.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce inseamna pentru tine "putin de inceputde anxietate"?
Cum se manifesta? te rog explica?

| Goddess23 a răspuns:

Anxietatea,fie ea si de inceput cum i-ai zis tu e grava la orice varsta. Ingrijorarile in plus duc la atacuri de panica, neincredere in sine si ceilalti frica agitatie si lista poate continua la nesfarsit. Anxietatea se poate trata cu ajutorul unui psiholog.

| razvanadriann a răspuns:

Cel mai bine sa ceri ajutor specializat inainte ca problema sa devina mai grava. Trebuie sa gasesti sursa acelor atacuri de panica si sa o infrunti/accepti, desigur cu ajutorul unui psiholog. O zi buna si numai bine!

| air4air4 a răspuns:

Nu deloc