| mariuschakra12 a întrebat:

E cineva de aici la facultatea de psihologie? As vrea sa discutam despre acest domeniu sau daca e cineva pasionat de asta

9 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Ai studiat toate articolele din revistele de femei deja?

| Maxxxi a răspuns:

Salut, sincer nu o sa dau la facultatea de psihologie dar imi place acest domeniu dar de obicei pur si simplu inteleg oamenii si atathee hee si imi place sa aflu ce e in spatele cuvintelor oamenilor.

Răspuns utilizator avertizat
| Maxxxi a răspuns (pentru mariuschakra12):

Da, sunt deschis la asta pe ce te pot contacta?

Răspuns utilizator avertizat
| Maxxxi a răspuns (pentru mariuschakra12):

Ummm, poti vorbi pe whatsapp prin mesaje, pe apel nu pot vorbihee hee

Răspuns utilizator avertizat
| dinaprilie a răspuns (pentru mariuschakra12):

Frate frateeee. good *** frateee?

| LeCaras a răspuns:

Daca sunt fete sa lase si instagramul sa putem alege mai bine.