| Mihai651 a întrebat:

E dovedit stiintific ca exista universe paralele? sau inca nu e? e doar o presupunere?

7 răspunsuri:
| Striker14 a răspuns:

Exista teorii, dar pana cineva nu observa/se duce si se intoarce, nu se poate spune ca e dovedit stiintific

| doctorandus a răspuns:

Nu, nu e dovedit, iar unii fizicieni sunt de parere ca nici daca ar exista in mod real universuri paralele acest lucru n-ar putea fi dovedit.

| Crackman a răspuns:

Ca orice pe lumea asta este o teorie.

| CleanHeart a răspuns:

Stiinta draga oare cat mai pacalesti oamenii cu documentare legate de universe paralele, extraterestri bla bla bla

| tril a răspuns:

Inca nu.
Cert este, ca tu esti perfect paralel cu gramatica: universuri, nu universe.

| Mihai651 explică (pentru tril):

Ai dreptate, raspuns castigator!

| Bogdan26E a răspuns:

Teoretic,practic nu!