| BodoBog a întrebat:

E intradevăr bun uleiul de ricin pentru îndesirea părului facial? PS: am 17 ani și 2-3 fire de păr la cioc și vreau să dau și lateral deoarece acolo nu am deloc... mulțumesc! dau fundă

Răspuns Câştigător
| Dumbi a răspuns:

Mai bine nu dai, o sa devina un chin mai tarziu… Eu rad din vara, mustata, si din vara o sa imi iau si barba, incepe sa creasca destul de mult si ma manancalaughing

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu trebuie sa dai cu nici o lotiune!
Peste cativa ani de barbierit te vei plictisi sa te mai razi, chiar si de doua ori pe zi...

| Clorox a răspuns:

Esti baiat... straight face
In fine, o sa vezi in viitor ca iti dai degeaba laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AlbNegru09 a răspuns:

La vârsta ta deja există biguri!