| Crisstinayy12 a întrebat:

E normal sa iei 6 lingurițe de siropuri cu vitamine și din astea in fiecare zi? Am 10 ani și m-am înălțat 7 cm vara asta și a slăbit 3 kg și nu-s așa slabă am burta cat China ( glumesc) și picioarele grase și spune că is slabă și că așa beau toți copii. Și toată lumea zice că nu face bine cu siropurile. Este adevărat? Vrea sa cresc. P.s: va atenționez că e un pic proasta născută dar nu e nimic, toata lumea știe asta
Urgent, e normal? Vrea să am 45. Am 149 și 37… nu par slabă de loc, nu știu dacă cantarul merge bine.

2 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Ar trebui sa te vada un endocrinolog si daca analiza e in parametrii normali, totul e OK! Numai bine!

| Crisstinayy12 explică:

Mama zice că tot slăbesc dar de fapt eu am slăbit că m-am înălțat. Nu e o gluma. Și așa zice toată lumea.