| Coltzzzz a întrebat:

E urgent! Am un laptop cu microfon incorporat dar nu stiu cum am facut de l-am dezactivat si nu mai stiu cum s-al activez, gasisem chestia aia din control pannel cu microfoane insa acolo nu am gasit microfonul acela pe care il foloseam.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| vladiku a răspuns:

Incearca cu un system restore happy start->search programs and files si dai sa caute system restore si de acol cred ca te descurci

3 răspunsuri:
| biscuiteletau a răspuns:

Dupa ce dai la Speech Reco [ala cu microfon] si iti pare tot, in stanga crie advanced speech option. Si gasesti acolo happy.

| vladiku a răspuns:

Win 7 : control panel->sound->recording si banuiesc ca de aici te descurcihappy

| Coltzzzz explică (pentru vladiku):

Dar nu imi mai citeste microfonul, zice ca nu este nicun dizpozitiv audio... si pana ieri a mers

| vladiku a răspuns (pentru Coltzzzz):

Incearca cu un system restore happy start->search programs and files si dai sa caute system restore si de acol cred ca te descurci