| anonim_4396 a întrebat:

E voie sa fii machiata la poza pentru buletin?

Răspuns Câştigător
| georgiana967 a răspuns:

Poti sa fi data cu o pudra,fond de ten,un luciu sau un ruj de buze discret,poti sa iti conturezi ochii cu tus sau creion,dar discret,sa te machiezi foarte simplu,cum te-ai machia pentru scoala de exemplu, nu sa exagerezi cu ruj portocaliu, rosu, roz, fard cu sclipici si contur cu codita.Mergi pe culori neutre

6 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Poţi să te machiezi normal ci nu prea exagerat.
Pe curând!

| RadioactiveUranium a răspuns:

Nu ca acolo trebuie sa fii serioasa

| andreicns5 a răspuns:

Nu funda

| Xyt a răspuns:

Poti sa te machezi dar cat se poate de discret. Evita culorile cu sclipici si negrul intens...:*

| GicAx3mMetal a răspuns:

Nici vorba, + ca trebuie sa ti se vada clar fata.

| Allexutza14 a răspuns:

Da, da nu foarte strident! Mi-am facut si eu poza si m-am machiat, nimeni nu mi-a zis ca n-am voie! Funda?