| jhon921 a întrebat:

E vreo problema la granita daca ai cu tine in bagaje 1-2pachete de kamagra? Ma refer la granita Romania-Ungaria si intreb pentru ca acele geluri sunt numite suplimente si normal nu ai nevoie de reteta sau alte cele.

1 răspuns:
| Comunity a răspuns:

Salut. Nu vad a fi nici o problema in legatura cu asta. Era bine totusi daca aveai chitanta doar preventiv, dar nu e nimic. Eu am trecut granita la unguri pe la Satu Mare si aveam masina plina de bagaje aproape ca nu mai vedeam in oglinda retrovizoare, m-au pus numai sa deschid portbagajul sa vada ce e inauntru si am plecat. Nu cred ca am stat 5 minute la verificare...mai mult stai pana ajungi acolo ca e aglomeratie.