| agent007u a întrebat:

Elevii care au terminat clasa 12-a, mai au gratuitate vara aceasta cu carnetul de elev la tren?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Da, asa ar trebui. Poti sa verifici online, pe site-ul lor, ori sa intrebi daca nu te descurci pe site.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, odata cu terminarea liceului, s-a terminat si gratuitatea.
Carnetul de elev a expirat, odata cu terminarea curusurilor de a XII_a.

| Assiana a răspuns (pentru Violleta2022):

Aici ar trebui sa raspunzi doar daca stii raspunsul. Carnetul expira în luna august!

| Lioana a răspuns:

Da. Pana cand incepe noul an scolar.

| 1234568807 a răspuns:

Nu, dar vor avea cand devin studenti

| Ka0ru a răspuns:

Stiu ca in 2020 a fost gratis pana pe 1 octombrie dar cel mai bine intrebi la gara.