| grigor3 a întrebat:

Este cam ciudat ca la 19 ani n-am fost niciodata intr-o relatie? pasiunile mele fiind pariurile si fotbalul.Este ciudat?

21 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Dacă la tine e ciudat, la mine e de-a dreptul bizar laughing, Am 22 de ani și n-am avut nicio relație. rolling on the floor

| grigor3 explică (pentru SG1995):

Respect! am intrebat doar, n-am zis ca asa e! asa am o impresie!

| WaterDrop a răspuns (pentru SG1995):

Tu locuiesti la sat, persoane putine, nu se pune laughing

| SG1995 a răspuns (pentru WaterDrop):

Mda, asta și faptul că sunt destul de introvertit, deci nu prea, nici nu prea am ce să fac.

| virginpower a răspuns (pentru SG1995):

Ai adera la o asociatie de virgini?
Nu trebuie sa duci o viata austera, nu trebuie sa fi religios, te abtii doar de la orice fel de act sexual.

| SG1995 a răspuns (pentru virginpower):

Adică gen să-mi păstrez virginitatea până la căsătorie?

| virginpower a răspuns (pentru SG1995):

Daca speri la insuratoare te numesti flacau, nu virgin. Pastreaza-ti speranta laughing

| SG1995 a răspuns (pentru virginpower):

Mda, tu nu speri? Totuși mai făcut curios ce este această asociație?

| virginpower a răspuns (pentru SG1995):

Degeaba speri, ca doar te amagesti. Tu nu esti introvertit, ci ai un handicap care te impiedica sa relationezi cu persoane de sex opus si nu numai. In cazul in care ai avea copii, probabilitatea ca acestia sa mosteneasca handicapul e de 100%. Nu ai voie sa te casatoresti, e lege!
Aderarea la aceasta asociatie este unica ta sansa de a avea o viata decenta, insa optiunea iti apartine.

| SG1995 a răspuns (pentru virginpower):

" handicap care te impiedica sa relationezi cu persoane de sex opus"

Pe bune? Cum ai tras concluzia? laughing Așa îți racolezi toți adepți?
Apropo până la urmă ce naiba e asociația aia de care vorbești?

| virginpower a răspuns (pentru SG1995):

Nu conteaza, oricum ai fost respins. Nu se accepta persoane care adera la asociatie din constrangere.

| SG1995 a răspuns (pentru virginpower):

Dude, cine a zis că voiam să mă bag? rolling on the floor
Voiam doar să știu despre ce dracu vorbești, sau faci trolling așa aiurea?

| virginpower a răspuns (pentru SG1995):

"Dude", bine ca ti-ai pus si poza ca sa stiu cum arata unu iesit de la balamuc loser Nici nu ma gandeam sa vina aschimodie d-astia, si handicapati pe deasupra, ca in caz de vreo manifestare ii sufla vantul cu pancarte cu tot laughing

| Clorox a răspuns:

Nu exista normal sau ciudat...

| WaterDrop a răspuns:

Este ciudat doar in momentul in care tu consideri ca este ciudat.De pustinici sau preoti ce mai zici? si uite ca nu arunca nimeni cu pietre in ei happy Cand vei considera tu ca vrei o relatie, o vei avea.Pana atunci nu`ti fa prea multe griji.

| Kogaion a răspuns:

E ciudat daca o vada vrea sa vorbeasca cu tine si tu ii spui ca te uiti la meci sau mergi la pariuri, daca nu s-a intamplat asa, stai linistitlaughing. Dar daca incepe sa te apese asta, incearca sa-ti faci o prietena sa vezi cum e.

| Dumbi a răspuns:

Nu este ciudat, dar peste cativa ani vrei sa cunosti o fata si nu o sa poti, pentru ca nu stii sa vorbesti cu una si nu stii ce faci intr-o relatie. Mai iesi si tu cu prietenii, va strangeti un grup mai mare si iesiti undeva, te mai bagi in seama cu o fata si vezi ce se intampla.

| user123654 a răspuns:

Nu este ceva ciudat. Poate ești asexual(?) Nu e nimic în neregulă. Nu trebuie să începi să ieși cu fete sau să ieși mai des în oraș, dacă nu vrei sau dacă nu te simți confortabil.winking

| RedBarrels a răspuns:

Du-te si tu pe afara mai vorbeste cu o fata, rade cu ea, ce naiba.

| virginpower a răspuns:

Ai adera la o asociatie de virgini?
Nu trebuie sa duci o viata austera, nu trebuie sa fi religios, te abtii doar de la orice fel de act sexual.

| NamelessSpecter a răspuns:

Eu, personal, nu consider acest lucru ciudat. O sa ai timp in viata si de relatii daca vreodata vrei sa iti stabilesti una.

Sursa: Student de 22 de ani fara a fi intr-o relatie pana acum.