| OtraGheaLa a întrebat:

Este greu sa muncesti intr o vulcanizare ca vulcanizator? Care este programul de lucru, salariul si beneficiile ori avantaje/dezavantaje?

6 răspunsuri:
| Alexanbdru a răspuns:

Daca iti place nu este greu. La vulcanizare faci si ciubuc. Chesti este ca o sa ai un program de la 7 8 dimineata pana seara la 6 si se lucreaza si sambata doar duminica ai liber. De inceput este bun si la vulcanizare. Poti sa incerci nu-i rusine sa muncesti. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru OtraGheaLa):

Iti trebuie forta normal, ca sa desfaci o roata, sa o pui sub cric si etc, nu exagerata, dar iti trebuie sa faci anumite procedee.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru OtraGheaLa):

Tu ai intrebat daca iti trebuie forta, eu am facut roata singur, am forta oricum, iti trebuie normal, ca doar nu se impinge ceva cu un singur deget sa fim seriosi, daca ai automatizate cu pistol si etc, este perfect, + rampa de urcare si elevator este foarte bine.

Răspuns utilizator avertizat