| Radu_Eduard_Nicolae_1963 a întrebat:

Este necesara media de la clasele 9-12 pentru intrarea la facutate?

Răspuns Câştigător
| RainbowD a răspuns:

Acest lucru depinde de la facultate la facultate. La unele nu contează media, la unele contează media de la Bacalaureat, iar la altele contează doar media de admitere pe care o ai în urma unui examen susținut la facultatea la care doreşti să dai. Dar, cel mai bine, dacă vrei să aflii un răspuns concret, sună la secretariatul facultății respective şi întreabăi mai multe detalii.

2 răspunsuri:
| Betty12345678 a răspuns:

Cred ca depinde de facultate.

| BJK1903 a răspuns:

Depinde de fiecare facultate, la unele facultati depinde media cu care ai luat bacul.