| YoyoXender a întrebat:

Este normal ca o fata gen din alta tara in afara de Eomania sa placa un roman? (gen am primit numai mesaje de la fete din Arabia, Mangalia, Anglia, Rusia nu de altceva doar ca vreau din Romania ca nu vreau fete vaccinate

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i chestie de placut aici ci de disperare sau alte intentii, sa se faca cunsocute, daca se poate sa le cumperi viza si sa le aduci intr-o tara europeana, ca mor de foame prin africa, cambodgia, vietnam sau cine mai stie pe unde.
Primesti aceste cereri fiindca ai contul vizibil pentru "public" si te pot accesa inclusiv samsari sau barbabi, care se dau drept femei, punand poze cu femei atractive.
Seteaza-ti contul pe "privat" si vei primii cereri, numai de la prietenii pretenilor tai.

9 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Spamuri. Vor bani de la tine, iar in realitate nu vezi fata niciodata. Probabil e o poza sparlita de pe internet.

| johnnny123 a răspuns:

Esti extrem de naiv si prost informat atat in domeniul "relatiilor" pe internet cat si in domeniul vaccinarii.

Niciunul dintre mesajele alea nu este de la vreo fata care s-a uitat la profilul tau si i-a placut de tine. Toate sunt de la conturi care vor bani.

Cat despre faptul ca nu vrei "fete vaccinate", cred ca poti sa stai linistit. Nici o fata care a fost suficient de inteligenta incat sa se vaccineze nu ar vrea sa aiba de a face cu tine.

| Vântulalb a răspuns:

Din geografia invatata de mine, Mangalia este totusi in Romania.
Nu am inteles afirmatia ca "nu vrei fete vaccinate". De ce nu?

| alexalx1234 a răspuns:

Vezi că alea sunt conturi p*rno laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi mai dau mesaje indieni.

Esti sigur ca nu te trolleaza pur si simplu?

Răspuns utilizator avertizat
| MariaEElena0505 a răspuns:

Âmm.și eu primesc mesaje dubioase de la ăștia. ‘)))

Și ce ai măi, cu fetele vaccinate? Au un ochi in plus sau ce? ‘)))

| salieri84 a răspuns:

Nu vrei fete vaccinate pentru ca sunt sterile pe 3 generatii, este?

| emilllyya a răspuns:

Da, de ce nu ar place o fata din alta tara un roman?
Fete nevaccinate sunt si in alte tari, nu doar in Romania. Da de ce vrei pe cineva nevaccinat? (sunt curioasa, nu critic dorinta ta sau altceva